שירות כחול לבן

מבצע הגרר עלינו

גרר

לקבלת הצעת מחיר תתקשרו: 053-4291775 או מלאו פרטים ונחזור אליכם

אם באמצע הנסיעה הלך לכם המצבר, אתם בוודאי יודעים שהרכב שלכם לא יניע ולכן אין לכם ברירה אלא לחפש מוסך כלשהו שיסייע לכם להתמודד עם הבעיה. לעיתים תוכלו למצוא שירותי מוסך נייד אשר יגיעו עד למקום שבו אתם מצויים, אך לעיתים לא תהיה לכם ברירה אלא להזמין שירותי גרירה.

גרירת רכב על ידי גרר היא ללא ספק דבר שנחוץ מאוד עבור לא מעט אנשים. מכיוון שההיצע כיום בתחום שירותי גרירה הינו רחב ומשמעותי, חשוב מאוד שתבחרו באנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום, אשר יציעו לכם שירות אמין ומקצועי וכן, במחיר נוח ומשתלם. לא כדאי לבחור שירותי גרירה בטרם קוראים את המאמר הבא.

שירות גרר או שירותי דרך – מה עדיף?

כאמור, אם באמצע הדרך הרכב שלכם לא מצליח להניע פתאום, אתם בוודאי תוהים האם כדאי לכם לחפש שירות חילוץ רכב או שירות גרר או שמא עדיף לכם פשוט לבדוק האם ישנם שירותי דרך המוצעים לאזור שאתם מצויים בו.

שירותי דרך הם בעצם שירותים המוצעים על ידי מוסכים שונים, כאשר אותם מוסכים שולחים איש מקצוע למקום שבו אתם מצויים עם הרכב שלכם בכדי לבחון את הבעיה או התקלה ברכב ולאחר מכן, להציע תיקון במקום אשר יאפשר לכם להמשיך בנסיעה. יחד עם זאת, חשוב מאוד לבחון את העלות מול התועלת.

לא פעם, שירותי דרך יכולים לעלות לכם לא מעט. מעבר לכך, לא פעם שירותים מעין אלה לא יצליחו לספק לכם את התיקון הנחוץ לכם ותמצאו את עצמכם צריכים לשלם לשירותים הללו רק על ההגעה למקום ובנוסף לכך, לבחור בשירותיו של גרר. לכן, אין ספק שעדיף לבחור מראש גרר. כיום ניתן למצוא שירות גרר 24 שעות, כך שלא משנה באיזו שעה נתקעתם על הכביש, גרר יהיה זמין לשירותכם ויגיע אליכם תוך פרק זמן מהיר.

לרוב שירותי הדרך אינם מוצאים בתדירות שכזאת ולכן, גרר הוא הפתרון הטוב ביותר כמעט בכל מצב, לרבות מצבים מאוד קלים שבהם אתם בטוחים ששירות של אנשי מקצוע במקום יכול לפתור לכם את הבעיה או התקלה ולאפשר לכם להמשיך בנסיעה שלכם.

שירותי גרירה – האם להפעיל את הביטוח או לשלם על כך באופן פרטי

לא מעט פוליסות ביטוח כוללות גם שירותי דרך ושירותי גרירה. יחד עם זאת, בטרם אתם בוחרים להפעיל את הביטוח שלכם על הזמנת גרר, כדאי מאוד שתבדקו עד כמה הדבר ישפיע לכם על העבר הביטוחי כאשר תדרשו לעשות ביטוח חדש לרכב.

אין ספק כי לא פעם עדיף להזמין שירותי גרירה באופן פרטי ולשלם עליהם ללא סיוע של הביטוח מאשר להפעיל את הביטוח. הפעלת הביטוח רלוונטית אם אתם יודעים ששירות הגרירה יעלה לכם לא מעט בשל המרחק שבו הגרר צריך לגרור את הרכב שלכם או בשל כל סיבה אחרת. חשוב מאוד לבחון היטב את המציאות בטרם אתם מקבלים החלטה.

גרירת רכב לפירוק

אם יש לכם רכב מושבת ליד הבית בשל העובדה שהוא כבר לא יכול לעלות על הכביש כי הוא ישן מדי ועל פי חוק אסור שהוא יעלה על הכביש או בשל העובדה שהוא עבר תאונה והוא כבר לא יחזור לכביש או שפשוט הרכב דורש תיקון מורכב ולכן לא משתלם כבר לתקן אותו כי העלות של התיקון תהיה גבוהה יותר מעלות הרכב עצמו, תוכלו להזמין גרר על מנת שייקח את הרכב לאחד ממגרשי הרכבים שבהם גורטים רכבים, דבר שכמובן ידרוש מכם להשקיע כלכלית על שירות גרר או שפשוט תוכלו לבחור קונה רכבים לפירוק.

קונה רכבים לפירוק הוא אדם או חברה אשר קונים רכבים לא תקינים מכל סיבה באשר היא. תמורת סכום כספי שהם ישלמו לכם על הרכב, הם ייקחו את הרכב לרוב באופן עצמאי. כלומר, מעבר לעובדה שלא תדרשו להשקיע על שירותי גרר, גם תקבלו כסף על הרכב שלכם שבוודאי אין לו תועלת או ערך כלשהו. מכירת רכב לפירוק היא ללא ספק הדבר הטוב ביותר עבור לא מעט אנשים ובהחלט כדאי לשקול את האופציה.

כיצד בוחרים שירותי גרר?

אם אתם זקוקים לשירותי גרירה, חשוב מאוד שלא תבחרו בכל שירות באשר הוא. בין אם מדובר על קניית רכב יד שניה אשר אתם צריכים לגרור אותו למוסך שלכם מכל סיבה שהיא ובין אם מדובר על גרר לצורך גרירת הרכב שלכם למוסך בשל תקלה או בעיה כלשהי המונעת מכם להביא אותו למוסך באופן עצמאי, יש לוודא מראש כי מדובר על שירותי גרירה אמינים, מקצועיים ובעלות סבירה.

חשוב שהרכב יגיע בצורה תקינה למוסך וכן, שכל התהליך יתבצע בצורה מהירה ואיכותית ועל כן, בחירה בגרר חובבני או לא מספיק מקצועי בתחום השירותים הללו, לא פעם יכול לפגוע לכם ברכב ולגרום לכם להשקיע יותר מבחינה כספית. שווה להשקיע את הכסף בשירותי גרירה מקצועיים ואמינים וזאת בכדי שלא תתחרטו על כך אחר כך.

5/5 - (1 vote)
רוצה לחזור לנושא מסויים?