שירות כחול לבן

מבצע הגרר עלינו

מכירת רכבים לפירוק

לקבלת הצעת מחיר תתקשרו: 053-4291775 או מלאו פרטים ונחזור אליכם

מכירת רכבים לפירוק – המידע שחשוב שתכירו

הרכב הישן שלכם שבק חיים ואין לכם מושג איך להיפטר ממנו? או שמא נמאס לכם לשלם כספים רבים על התיקונים האינסופיים שלו? דעו לכם כי תמיד תוכלו למכור אותו לפירוק ולקבל כסף עבור החלפים שלו.

חברות רבות מתעסקות בכך וישמחו לרכוש מכם את הרכב שלכם תמורת תשלום נאה. להלן כל מה שצריך לדעת על מכירת רכבים לפירוק – באילו מקרים כדאי לשקול את האפשרות הזאת וכיצד הדבר מבוצע.

מכירת רכבים לפירוק – למי זה מתאים?

ישנם מספר סוגי רכבים שכל קונה רכבים לפירוק מחפש:

  • רכבים ישנים שלא יכולים להמשיך לעלות על הכביש.
  • רכבים עם שלל תקלות ובעיות שאינם מצדיקים את אחזקתם מבחינה כלכלית.
  • רכבים שעומדים שנים רבות ללא תזוזה ורישיונם כבר פג תוקף.
  • רכבים שעברו תאונת דרכים קשה והגיעו למצב טוטאל לוס.

כמו שניתן להבין, ההתקשרות עם חברת פירוק רכבים מתאימה בכל מצב שבו הרכב שלכם הגיע לסוף דרכו אך יחד עם זאת החלפים שלו עדיין תקינים. חברות רבות מחפשות כל העת רכבים לפירוק ומוכנות לשלם עבורם סכומי כסף נאים במטרה לסחור בחלקי החילוף שלהם. הם אפילו מוכנות להגיע עד אליכם ולגרור אותו על חשבונן.

תהליך המכירה של כלי רכב לפירוק

מעוניינים להתקשר עם קונה רכב לפירוק? הדבר הראשון שעליכם לעשות הוא לפנות למשרד הרישוי ולמעשה לבטל את רשיונו של הרכב. הליך זה הינו קצר מאוד והוא כולל רק מילוי טופס והזדהות בתור הבעלים החוקיים של הרכב המדובר.

כששולחים רכב לפירוק ניתן גם לבקש החזרים כספיים בגין אגרת הרישוי שמשולמת מראש לשנה שלמה. מרגע זה ואילך לא ניתן להזיז את הרכב (גם לא להתניע אותו) ויש ליצור קשר עם החברה נותנת השירות לשם קבלת הצעת מחיר.

המחיר שמקבלים עבור מכירת רכבים לפירוק הוא דבר שתלוי בסוג ודגם הרכב, השנתון של וכמובן מצב חלקי החילוף והתועלת שבהם. כך יוצא שגם רכבים ישנים מאוד, "גרוטאות" של ממש, שווים בסופו של דבר יותר מהמחירון הרשמי עבורם, במידה והחלפים שלהם עדיין במצב מעולה.

יש לציין כי לעיתים הרכישה של אותם רכבים ישנים היא לאו דווקא לשם החלפים שלהם אלא לשם הברזל הנמצא בהם, שכן מדובר בחומר מאוד שימושי שתמיד ניתן למחזר. כך או כך, את התשלום תקבלו במזומן בו במקום וחברות פירוק רכבים איכותיות אף ידאגו כאמור לגרור את הרכב על חשבונן, מבלי שום צורך בתשלום או מאמץ מצידכם.

מכירת רכבים לפירוק – עוד מידע שחשוב להכיר

שימו לב! על פי החוק, חל איסור מוחלט על מכירת רכב לפירוק במידה ויש עליו צווי עיקול כלשהם. החברה שרוכשת את הרכבים אינה יכולה לברר זאת ולכן אחריות זו הינה עליכם בלבד. כמו כן, רבים שואלים את עצמם האם עדיף למכור את הרכב הישן בתור ברזל או בתור חלקי חילוף. התשובה היא שברוב המקרים חלקי החילוף של הרכב שווים הרבה יותר מערכו כברזל. בכל מקרה, חברה איכותית תספק לכם את שתי האפשרויות ואף תהיה מספיק אמינה כדאי לומר לכם באיזה מסלול כדאי לכם לבחור.

שי עסקי רכב – המומחים ברכבים לפירוק

כשמחפשים מקום מקצועי ואמין עבור מכירת רכבים לפירוק, שי עסקי רכב הוא המקום הראשון שכדאי לפנות אליו. חברתנו קונה את כל סוגי הרכבים – רכבים פרטיים, רכבים מסחריים, משאיות וכלים כבדים אחרים ומציעה את השירותים שלה בכל רחבי הארץ.

בנוסף תוכלו לקבל מאיתנו שירותי חילוץ וגרירה 24 שעות ביממה כך שרצוי שתישמרו את המספר שלנו, על כל צרה שלא תבוא. מוזמנים ליצור עימנו קשר ולקבל פרטים נוספים.

מכירת רכבים לפירוק – שאלות נפוצות ותשובות עליהן

  • איזה רכב ניתן למכור לפירוק? – בדרך כלל מדובר ברכבים שכבר לא יכולים לעלות על הכביש או שלא משתלם להמשיך ולהחזיק בהם, דוגמת רכב ישן מאוד, רכב שנוטה להגיע למוסך, רכב אחרי תאונה שגרמה להשבתתו ועוד.
  • האם אתם מפרקים רק רכבים פרטיים? – עסקת מכירת רכבים לפירוק היא דבר שניתן לבצע עבור כל סוג רכב שנמצא ברשותכם. חברת שי עסקי רכב רוכשת רכבים פרטיים, רכבים מסחריים ואפילו משאיות וכלים כבדים אחרים, בין אם לשם פירוק לחלפים ובין אם לשם מחזור ברזל.
  • אין לי אפשרות להגיע עם הרכב עד אליכם, מה ניתן לעשות? – בין אם הרכב שלכם נמצא במצב שאינו מאפשר התנעה בשל תקלה מכאנית ובין אם פשוט לא חידשתם עבורו את הרישיון, אנו כבר נדאג להגיע עד אליכם ולגרור את הרכב על חשבוננו. פשוט וקל.
4.1/5 - (19 votes)
רוצה לחזור לנושא מסויים?