שירות כחול לבן

מבצע הגרר עלינו

קונה רכבים יד שניה

לקבלת הצעת מחיר תתקשרו: 053-4291775 או מלאו פרטים ונחזור אליכם

קונה רכבים יד שניה – יש על מי לסמוך

קניית רכב ראשון היא תחושה מהממת. אתם יכולים להגיע לכל מקום שרק תרצו באמצעות הרכב שלכם. נגמרו הנסיעות בתחבורה הציבורית, נגמרו הוויכוחים עם הנהג שלא עוצר לכם בתחנה. לא צריך יותר לתהות מי יהיה נהג המונית שיבוא לאסוף אתכם. למעשה, הרכב הופך להיות החבר הכי טוב שלכם שמכיל אתכם בכל מצב רוח, בכל רגע נתון ומלווה אתכם לכל מקום חשוב.

ואז מגיע הרגע אחרי שנים רבות שבו הוא כבר עשה את שלו, שאתם צריכים להיפרד. זאת פעולה כואבת, אך הכרחית. וכדי לעשות אותה כראוי מומלץ לפנות אל קונה רכבים יד שניה מקצועי לצורך קניית רכב יד שנייה כדי שילווה אתכם. ובדיוק על זה נדבר היום.

קונה רכבים יד שניה – כאן בשבילכם בכל רגע

כשאנחנו מגיעים לרגע הזה, אנחנו קצת המומים ויש לכך סיבה טובה. לא דמיינתם את הרגע שבו תצטרכו להתקשר אל קונה רכבים כדי לברר על תהליך פירוק הרכב, הורדת הרכב מהכביש או כל תהליך אחר שבו הרכב לא יהיה יותר ידכם. אך הסיטואציה קיימת, ויש לה הצדקות רבות.

כשאתם יוצרים קשר עם קונה רכבים לפירוק הוא מבין אתכם היטב. הוא עוסק בתחום של פירוק רכבים. הוא יודע מה זה מצריך חילוץ רכב והוא גם יודע איזה נזק יכול להיות אם רכב תקול יהיה על הכביש. קונה רכבים יד שניה ילווה אתכם בכל צעד מהרגע שבו תגשו אל משרד הרישוי, ועד לרגע שבו תקבלו את הכסף עבור הרכב שנאלצתם כבר לבצע בו שירותי גרירה יותר מפעם אחת ככל הנראה.

בהעברת הרכב אל מגרש פירוק אתם למעשה גם מרוויחים מהפעולה. רכב שלא בשימוש וישב בחניה יהווה גורם פוגעני עבור איכות הסביבה, ועבורכם. רכב תקול לא יעלה על הכביש כי אחרת הוא מסכן את הסביבה שלכם ואתכם כך, הרכב יתרום לתעשיית מחזור המתכת וגם תקבלו עבורו כסף.

קונה רכבים – זה לא מורכב מדי

התהליך שבו קונה רכבים לפירוק קונה את הרכב שלכם הוא לא תהליך מורכב מדי. הצעד הראשון הוא למצוא קונה רכבים יד שניה מקצועי מספיק בעיניכם כדי להתחיל את התהליך.

לאחר מכן, מבצעים פניה אל משרד הרישוי לצורך ביטול הרישום של הרכב והורדה שלו מהכביש. חשוב שתדעו רק שאם יש על הרכב שעבוד או צו עיקול לא תוכלו להעבירו הלאה אל קונה רכבים וגם אי אפשר יהיה להוריד אותו מהכביש בשל כך.

רכב המיועד להורדה מהכביש הוא לרוב רכב תקול שאין שום סיבה לתקן אותו באופן כלכלי, או שאין אפשרות גם לתקן אותו. או רכב מושבת שעבר תאונות קשות, או תאונה קשה.

את מילוי הטפסים אתם כבעלי הרכב חייבים לעשות. טפסי יפוי כוח לא רלוונטיים כאן, ועליכם גם לצרף מסמכים המוכיחים שאתם בעלי הרכב.

מאותו רגע שהתקבל אישור לכך שהרכב כבר ירד מהביש אתם תוכלו להמשיך הלאה בתהליך מול קונה רכבים יד שניה מקצועי. אותו קונה רכבים לפירוק יעביר את הרכב אל מגרש הפירוק. הוא גם יכול לעשות זאת באמצעות שירותי גרירה היות ואי אפשר לנסוע עם הרכב אל מגרש החניה בשל ביטול הרישום. וודאו אם כן, שאותו קונה העוסק בתחום של פירוק רכבים אכן בעל שירות גרירה גם. זאת על מנת למנוע מכם להזמין שירות גרירה בנפרד.

אנחנו יודעים עד כמה התהליך הזה יכול להיות מעציב. אבל אם תסתכלו על זה באופן אחר, תבינו שלמעשה אין שום סיבה להשאיר רכב תקול או שאין בו שימוש בידיכם. גם הוא ישב בחניה ללא שום מעש ואתם תשארו עם רכב שאי אפשר בעצם להשתמש בו. עם כל הסנטימנטים שיש לנו עבור הרכבים שלנו, אנחנו חייבים ללמוד להתקדם.

בנוסף, אם לא נעשה זאת, אנחנו עלולים לסכן את הסביבה שלנו ואת עצמנו. בנסיעה בכביש על רכב תקול, ואז זאת כבר בעיה חמורה הרבה יותר.

פניה אל קונה רכבים יד שניה מקצועי, איכותי שמבין בתחום תעניק לכם בדיוק את התמיכה שאתם צריכים בסיטואציה הזאת.

שי עסקי רכב מתמחה כבר עשרים שנים בתחום קניית רכבים לפירוק, ומלווה לקוחות רבים בדרכם להיפרד מרכבם. אנו נדאג שתקבלו שירות אדיב, מבין, מכיל ומקצועי שיביא לכם את התוצאות המקסימליות מהתהליך ולשביעות רצונכם.

קונה רכבים יד שניה – שאלות ותשובות

  • שווי החלקים של הרכב, איך נדע מהו?

לחלקי הרכב ישנם ערכים בהתאם לביקוש בתחום. יש כלי רכב שיש צורך בחלקים של הרכב, ואז העלות תהיה יקרה. וישנם כלי רכב שמועברים למחזור תעשיית המתכת והברזל ואז השווי יהיה מופחת.

  • לוחית הרישוי, מה עושים בה?

הרכב הועבר אל קונה רכבים יד שניה לאחר ביטול הרישום? עשיתם זאת כמו שצריך. כעת, יש להסיר את לוחית הרישוי. כן, גם אם בוטל רישום הרכב. הסיבה לכך היא כדי שלא יבצעו על לוחית הרישוי שלכם עבירות על החוק.

  • איך נדע אם קיבלנו תשלום על פי שווי אמיתי של הרכב?

כשמדובר בפירוק רכב, החלפים יעניקו לכם את השווי הכספי היקר יותר אם הם תקינים. אם הם אינם תקינים, השווי יורד. כשאתם שוכרים איש מקצוע, וודאו כי הוא אכן בעל וותק ונסיון, הוא גם יתן מחירים רלוונטיים.

באפשרותך לדרג מאמר זה על ידי בחירה בכמות הכוכבים
רוצה לחזור לנושא מסויים?