שירות כחול לבן

מבצע הגרר עלינו

קניית רכב יד שנייה

לקבלת הצעת מחיר תתקשרו: 053-4291775 או מלאו פרטים ונחזור אליכם

מכירת רכב היא לא תמיד דבר קל. לא פעם מדובר על רכב ישן מאוד שאמנם היה רק אצלכם, אך המצב שלו איננו מאפשר למכור אותו. גם אם מדובר על רכב תקין, אם הוא ישן, לא תמיד יהיו לו קונים.

במקרה שכזה ניתן למצוא לא מעט סוחרים אשר מציעים קניית רכב יד שניה הן לצורך פירוק והן לצורך נסיעה. לא פעם הסוחרים הללו יהוו את האופציה הטובה ביותר עבורכם ועל כן, אם אתם לא מצליחים למכור רכב ישן מאוד או אם יש לכם רכב ישן שכבר לא יכול לעלות על הכביש על פי חוק או פשוט מושבת מכל סיבה שהיא, כדאי מאוד שתחפשו את הסוחרים אשר מחפשים קניית רכב יד שנייה, שישלמו לכם את המחיר הטוב ביותר עבור הרכב.

קונה רכבים לפירוק או קונה רכבים לנסיעה, הוא תמיד זמין לכל פנייה. מכיוון שההיצע בתחום זה הינו גדול, חשוב שתבחנו כמה דברים בטרם תבחרו למי למכור את הרכב שלכם.

מה צריך לדעת על קניית רכב יד שנייה?

כאשר מדובר על קניית רכב יד 2, מדובר בעצם על קנייה של רכב לא חדש. כלומר, רכב שהיה בבעלותו של אדם כלשהו והוא מציע אותו למכירה. קניית רכב יד שנייה איננו דבר קל. בעוד שברכב חדש ידוע כי הכל חדש, המצב תקין, החלקים תקינים והרכב רק עתה מתחיל לעלות על הכביש, רכב יד שנייה הוא רכב שצריך לבדוק מכל הבחינות.

את הרכב הזה יש לבחון מבחינת החלקים שלו, הקילומטראז' שלו, העבר שלו, כמה שנים הוא על הכביש, האם הוא תקין, האם הוא צורך הרבה דלק ועוד. מדובר על בדיקה מדוקדקת מאוד שיש לעשות ועל כן, בהחלט לא תמיד קל למכור רכב יד שנייה או לקנות רכב יד שנייה.

  • יחד עם זאת, חשוב מאוד שתדעו שאם אתם מציעים רכב יד שנייה למכירה שהוא רכב די ישן, שכבר לו נשאר לו יותר מדי שנים על הכביש ואתם לא מוצאים קונה, תמיד תוכלו לבחור בסוחרים שעוסקים בתחום קניית רכב לצורך נסיעה או פירוק.
  • סוחרים מעין אלה לא פעם יהוו את האופציה הטובה ביותר עבורכם שכן, במקום להשאיר את הרכב הישן שלכם חונה וכל עוד הוא חונה ליד ביתכם לא לרכוש רכב חדש, כל שעליכם לעשות זה לבחור את הסוחר הנכון, למכור לו את הרכב שלכם, לקבל ממנו תמורה כספית מתאימה ולהתחיל לפעול לצורך רכישת רכב חדש.

קניית רכב יד שנייה – במה מדובר?

קונה רכבים לפירוק או לנסיעה הוא סוחר או חברה כלשהי אשר עוסקת בתחום של קניית רכבים יד שנייה או כל רכב ישן אחר שלא מצליחים למכור אותו. כלומר, אם מדובר על רכב שכבר על פי החוק איננו יכול לעלות על הכביש, אשר הוא יימכר לצורך פירוק רכבים והסוחר שרכש אותו ישתמש בחלקים שלו לאחר שיפרק אותו.

אם מדובר על רכב יד שנייה ישן מאוד שעדיין ניתן לנסוע בו אך הבעלים שלו אינם מצליחים למכור אותה, קונה רכבים לנסיעה יציע מחיר כלשהו על הרכב ויסייע לבעל הרכב למכור אותו.

מכיוון שכאמור קניית רכב יד שנייה היא איננה דבר פשוט וכאשר מדובר על רכב ישן מרבית האנשים יעדיפו שלא לרכוש אותו, בוודאי לא תוכלו לקבל על רכב ישן מחיר טוב יותר מהמחיר אותו תקבלו מסוחר שרוכש רכבים לצורך פירוק או נסיעה. אם החלטתם ללכת על האופציה המדוברת, כדאי שתדעו למי למכור את הרכב שלכם ואיזה מחיר תוכלו לקבל תמורתו.

קניית רכב יד שנייה – למי כדאי למכור את הרכב?

  1. קונה רכבים לצורך פירוק או נסיעה הוא כאמור דבר מאוד נפוץ כיום. אם אתם מעוניינים למכור את הרכב שלכם מכל סיבה באשר היא דווקא לסוחר העוסק בתחום קניית רכב יד שנייה לפירוק או לנסיעה, הנה כמה דברים שכדאי שתבדקו טרם אתם בוחרים את הסוחר שלו תמכרו את הרכב:
  2. ראשית כל, עליכם לבדוק כמה הרכב שלכם שווה בין אם הוא רלוונטי עבור פירוק ובין אם הוא רלוונטי עבור נסיעה. ניתן לשאול כמה וכמה סוחרים המציעים קניית רכבים יד שנייה, כמה הם מציעים על הרכב שלכם בהתאם למצבו ולבחור בהתאם למחיר הטוב ביותר שמוצע לכם על הרכב.
  3. אחד מהדברים שכדאי כמובן לבחון במידה ומדובר על רכב שבלתי אפשרי לנסוע בו הוא כמובן מי משלם על שירותי גרר. חשוב מאוד שלא אתם תשלמו על השירותים הללו אלא קונה הרכב ועל כן, יש לבחון את זה מראש.
  4. כמובן שחשוב לבדוק כי מדובר על קונה רכבים אמין, אשר ישתמש ברכב שלכם בצורה טובה. כמו כן, חשוב מאוד להוריד את לוחית הרישוי מהרכב.
  5. מכיוון שכיום ישנם לא מעט סוחרים שמחפשים קניית רכב יד שנייה לצורך פירוק או נסיעה, חשוב מאוד שאם יש לכם רכב כזה שאתם מעוניינים למכור, שתבחרו את הטוב ביותר.
באפשרותך לדרג מאמר זה על ידי בחירה בכמות הכוכבים
רוצה לחזור לנושא מסויים?