שירות כחול לבן

מבצע הגרר עלינו

קונה רכבים לפירוק בזמינות מיידית

לקבלת הצעת מחיר תתקשרו: 053-4291775 או מלאו פרטים ונחזור אליכם
תוכן העניינים

היופי של עולם הרכב נעוץ בעובדה שגם הרכב במצב הכי גרוע יכול להיות מועיל בצורה זו או אחרת לפועלים בתחום הרכב. כך, שי עסקי רכב קונה רכבים לפירוק שכבר אין להם כל תועלת לבעליהם, אך עבור טכנאים שונים הרכב מהווה חומר גלם לחלפים, רכבים חדשים או לטובת מחזור תעשייתי ירוק ואקולוגי.

כך, במידה וקיים ברשותכם אוטו שמעלה אבק בחניון ורק מזהם את הסביבה, תוכלו להפקיד אותו בידינו לפירוק יעיל ומהיר, וגם לקבל כסף מזומן שישמש אתכם כמימון חלקי לרכב הבא שלכם. כך אתם גם עושים את הדבר הנכון עבור איכות הסביבה, וגם מרוויחים. אנו, מצדנו, תמיד שמחים לחומר לעבוד איתו.

כיצד מתנהל הליך עם קונה רכבים לפירוק

אתם מתקשרים לגורם שבוודאות קונה רכבים לפירוק ומוודאי שמדובר במומחה מהימן. לאחר קבלת השיחה מכם אנו מגיעים לאבחן את האוטו. אנו עושים את הבדיקה המקיפה ביותר, תוך מתן הסברים מלאים על מה שאנחנו רואים – האם ניתן לשקם את האוטו או לא, ואם לא – מה המנגנונים הקריטיים ששבקו חיים ומדוע אין טעם לנסות לתקן אותם (לרוב זה יעלה יותר מאשר לרכוש רכב חדש יותר).

לאחר שמגיעים להסכמה שאין דרך נכונה יותר עבור הרכב המדובר, קונה רכבים לפירוק מוסר לכם את המסמכים הדרושים להליך הורדת הרכב מהכביש, ולאחר סיום ההליך הבירוקרטי ניתן לגרור את הרכב למגרש שלנו ולפרק אותו לחלפים ולאחר מכן לגרוט אותו כחוק.

זאת אומרת, במידה והשיקום אינו אפשרי או שאינו משתלם לשני הצדדים – אנו מחליטים יחד על קניית הרכב לפירוק, מתאמים מחיר ומתקדמים.

פירוק הרכב נעשה כבר במגרש הרכבים המאובזר והמקצועי, שבו יש גם את כוח האדם וגם הכלים הרלוונטיים לקבלת התוצאה הרצויה: שליפת החלפים שניתן לנקות, לשקם ולהעביר לרכב אחר, ולאחר מכן גריטה של הרכב באופן בטוח ומקצועי באמצעות המכונות העובדות על פי התקנים הדרושים. כל התהליך נעשה באופן יעיל ומהיר הודות לניסיון הרב במגוון רכבים ולאבזור המתקדם בתחום הרכב.

היתרונות של עבודה מול שי עסקי רכב

אנו מספקים לכם את כל המסמכים הדרושים למימוש הליך הורדת הרכב מהכביש, ואוספים את הרכב לשביעות רצונכם. שי עסקי רכב קונה רכבים לפירוק כבר שנים רבות, והניסיון שלנו מאפשר להגיע להחלטות נכונות, מדויקות ומשתלמות לכל הצדדים.

אנחנו לא "מורחים" אתכם שניתן לתקן את הרכב, משום שאין לנו כל אינטרס לכך – עבור כל מצב של הרכב יש לנו את המסלול המתאים, ללא העדפות, אלא על פי מצב הרכב בלבד, וכך אתם יכולים לדעת שהתוצאה שתקבלו היא זו שהכי מתאימה למצב הקיים, ולא תרגישו שום חרטה לאחר מכן.

קונה רכבים לפירוק מתפקד כ"מנקה" הכבישים בישראל, משום שרכב ישן שאינו מתפקד כראוי מהווה סכנה לכל הנוסעים, בתוך הרכב ומחוצו, ואנו שמחים לעשות זאת באופן המקצועי ביותר, תוך הקפדה על כך שכל הצדדים ירוויחו באופן שווה.